V kombinované (dálkové) formě můžete studovat pouze program Sociální práce.

Kombinované (dálkové) studium je určeno zejména pro lidi z praxe, kteří si chtějí doplnit nebo rozšířit své vzdělání a mají už zkušenost s prací v sociální oblasti.

V čem se studium v denní a kombinované (dálkové) formě podobá a naopak liší?

* zkouška z cizího jazyka je součástí absolutoria (závěrečné zkoušky)
Forma oboru Sociální práce – denní forma Sociální práce – kombinovaná (dálková) forma
Doba studia tříleté studium tříleté studium
Odborná praxe 720 hodin 240 hodin odborné praxe, možnost zažádat si o částečné uznání pracovních zkušeností
Rozvrh denní výuka podle rozvrhu (obvykle 4 dny v týdnu)  výuka jednou měsíčně, vždy v pátek a sobotu (celé 2 dny)
 Obsah studia Teorie a metody sociální práce, Sociální politika, Sociologie, Psychologie, Etika sociální práce apod. Teorie a metody sociální práce, Sociální politika, Sociologie, Psychologie, Etika sociální práce apod.
Cizí jazyk* angličtina nebo němčina angličtina, němčina nebo ruština
Rozvojové komponenty studia studijní soustředění v 1. a 2. ročníku studijní soustředění v 1. a 2. ročníku
Netradiční prvky ve studiu  psychosociální výcvik  víc samostudia a e-learningu
Rozhovor s Věrou Zukalovou, studentkou programu Sociální práce v kombinované (dálkové) formě

Bakalářské studium

Také program Sociální práce v kombinované (dálkové) formě můžete studovat v souběžném bakalářském studiu na Cyrilometodějské teologické fakultě UP v Olomouci:

Jaké výhody vám přinese souběžné bakalářské studium?

Chcete raději studovat denně?

Jak se přihlásíte ke studiu?

Často kladené dotazy k dálkovému studiu