CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Učíme mít srdce otevřená! Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projev občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc můžete studovat 2 vzdělávací programy:

Sociální práce a Sociální a humanitární práce.

Zároveň jsme jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého (CMTF UP). Díky tomu můžete 3 roky studia završit získáním 2 titulů – spolu s titulem diplomovaný specialista můžete získat i titul bakaláře.

 

Chcete se dozvědět o studiu na naší škole víc?

Podívejte se na záznam online Dne otevřených dveří, včetně virtuální prohlídky, který jsme pro vás připravili společně s našimi studenty i absolventy.

Na našem Youtube kanálu také najdete playlist Poznej Caritas se záznamy webinářů z online veletrhu vysokých a vyšších odborných škol – Congroo Fair či online veletrhu Gaudeamus a další reportáže o naší škole.

Aktuality

Aktuální opatření související s Covid-19

21.5.2021 | Aktualita

Na základě mimořádného opatření Ministerstav zdravotnictví z 19. května 2021 (.pdf) s účinností od 24. května 2021, kterým je umožněna osobní přítomnost všech žáků na teoretickém vyučování, se z hlediska provozu naší školy nic nemění. Od 24. května probíhá zkouškové období.

Aktuální informace ke zkouškám a absolutoriím najdete v IS. Informace k přijímacímu řízení najdete na webu školy.

Čtěte víceVšechny aktuality

podCARITASt: globální témata

21.6.2021 | Aktualita

podCARITASt – to je nový podcast naší školy. Jako první jsme pro vás připravili sérii "Globální témata", která přibližuje současné celosvětové problémy očima studentů Sociální a humanitární práce.

Druhý díl si můžete poslechnout už tento čtvrtek 24. června 2021 na Spotify a dalších podcastových platformách.

Čtěte víceVšechny aktuality

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena