CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

O násStudiumPro absolventyKe staženíFotogalerie25 let CaritasZapojte se jako dobrovolníci

Kalendář akcí

<<    Září - 2021    >>
PoÚtStČtSoNe
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Učíme mít srdce otevřená! Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projev občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc můžete studovat 2 vzdělávací programy:

Sociální práce a Sociální a humanitární práce.

Zároveň jsme jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého (CMTF UP). Díky tomu můžete 3 roky studia završit získáním 2 titulů – spolu s titulem diplomovaný specialista můžete získat i titul bakaláře.

 

Chcete se dozvědět o studiu na naší škole víc?

Podívejte se na záznam online Dne otevřených dveří, včetně virtuální prohlídky, který jsme pro vás připravili společně s našimi studenty i absolventy.

Na našem Youtube kanálu také najdete playlist Poznej Caritas se záznamy webinářů z online veletrhu vysokých a vyšších odborných škol – Congroo Fair či online veletrhu Gaudeamus a další reportáže o naší škole.

Aktuality

Aktuální opatření související s Covid-19

8.9.2021 | Aktualita

Při účasti na zahajovací mši svaté (10. 9.) a pro pohyb ve společných prostorách školy jsou respirátory/roušky aktuálně povinné. Ve třídách tato povinnost není. Pokud jste v posledních 14 dnech před nástupem do školy byli v zahraničí (více než 12 hodin), vztahují se na vás další povinnosti. Podrobné pokyny najdete po rozkliknutí článku.

Čtěte víceVšechny aktuality

Odborná konference QUO VADIS další vzdělávání v sociální práci?

16.9.2021 | Akce

Jaká je aktuální situace v dalším vzdělávání v sociální práci a sociálních službách? | Jaké jsou výzvy a příležitosti v této oblasti? | Jak si stojíme v mezinárodním kontextu? | Jaké potřeby a strategie mají velcí poskytovatelé sociálních služeb? | Jak na tyto otázky odpovídají vzdělavatelé? | Jaké záměry má MPSV?

Na tyto i další otázky nabídne odpověď odborná konference QUO VADIS další vzdělávání v sociální práci? pořádaná u příležitosti oslav 25. výročí působení Caritas VOŠ sociální.

Konferenci bude možné také živě sledovat na YouTubebit.ly/QuoVadisOnline.

Čtěte víceVšechny aktuality

Chcete ZAŽÍT PRAXI JINAK?

3.9.-19.9.2021 | Aktualita

Všichni, kteří máte zájem být u něčeho úplně nového a vyzkoušet si zažít praxi jinak než doposud, můžete se ucházet o účast v pilotním programu Service Learning (SL) aneb Zažít praxi jinak a zapojit se v letošním roce do plnění jedné ze dvou reálných zakázek. Termín pro přihlášení byl prodloužen do 19. září.

Čtěte víceVšechny aktuality

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena