CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Učíme mít srdce otevřená! Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projev občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc můžete studovat 2 vzdělávací programy:

Sociální práce a Sociální a humanitární práce.

Zároveň jsme jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého (CMTF UP). Díky tomu můžete 3 roky studia završit získáním 2 titulů – spolu s titulem diplomovaný specialista můžete získat i titul bakaláře.

 

Chcete se dozvědět o studiu na naší škole víc?

Podívejte se na záznam online Dne otevřených dveří, včetně virtuální prohlídky, který jsme pro vás připravili společně s našimi studenty i absolventy.

Na našem Youtube kanálu také najdete playlist Poznej Caritas se záznamy webinářů z online veletrhu vysokých a vyšších odborných škol – Congroo Fair či online veletrhu Gaudeamus a další reportáže o naší škole.

Aktuality

Adventní setkání - pro studenty kombinované formy studia

9.12.2022 | Pozvánka

Zveme všechny studenty (nejen) kombinované formy studia i zaměstnance na tradiční adventní setkání, které proběhne v pátek 9. prosince 14:00–14.30. Na tuto dobu bude přerušena výuka.

Čtěte víceVšechny aktuality

Roráty s Caritas

30.11.2022 | Pozvánka

Prožijme společně adventní dobu. Zveme vás na krátké ranní zastavení uprostřed týdne s kávovou tečkou na závěr.

Vždy ve středu (30. 11., 7. 12., 14. 12. a 21. 12.) v 7:30 hod. před kavárnou Caritaska.

Čtěte víceVšechny aktuality

Prezentace zahraničních praxí studentů Caritas - online

6.12.2022 | Pozvánka

Zajímá vás, jak prožili studenti 3. ročníku svou dlouhodobou zahraniční praxi? Připojte se online a poslechněte si jejich vyprávění v úterý 6. prosince, ve středu 7. prosince a v pondělí 12. prosince, vždy od 17:00 hod.

Čtěte víceVšechny aktuality

Prezentace tuzemských praxí studentů Caritas - online

13.12.2022 | Pozvánka

Zajímá vás, jak prožili studenti 3. ročníku Sociální práce svou dlouhodobou tuzemskou praxi? Připojte se online a poslechněte si jejich vyprávění v úterý 13. prosince od 17:00 hod.

Čtěte víceVšechny aktuality

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena