Den otevřených dveří

Kalendář
Akce
Datum
01.12.2023

Popis

Jste zvědaví, jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Přijďte v pátek 1. prosince (8:00–14:00) k nám na Caritas a naši vyučující a studenti vás rádi provedou.

Program Dne otevřených dveří

Po celý den se vám budou věnovat naši studenti obou programů (Sociální práce | Sociální a humanitární práce), vyučující i kolegyně ze studijního oddělení, kterým můžete klást všechny otázky, které vám vrtají hlavou.

Např. jak funguje souběžné bakalářské studium? Jaké výhody vám přinese a jaké nároky na vás naopak bude klást? Do kdy je potřeba podat přihlášku? Jak vypadají přijímací pohovory? Jaké praxe vás budou čekat? A kde najdete po skončení školy uplatnění?

Prohlédnout si můžete hlavní budovu školy na nám. Republiky 3, Olomouc (mapa). Rádi vám ukážeme také naši Caritas kolej nebo kavárnu Caritaska. Naši studenti vám povypráví, kde byli letos na zahraniční praxi. Návštěvu naší školy pak můžete spojit i s procházkou po Olomouci, jejíž centrem vás provede městská hra #karel2026, kterou připravili naši vyučující. 

Časový harmonogram dne

Jak může vypadat zahraniční praxe?

Studenti 3. ročníku Sociální a humanitární práce vám dají nahlédnout, kde byli letos na praxi.

Začátek prezentací v 9:00, 10:00 a 11:00 hod.

Jihoafrická republika Tomáš Kučera | @kuceratomas_
Bolívie Lucie Kuňáková | @lu_ci_ku
Keňa Terezie Reichlová a Kamila Cechmeisterová | @na_praxi_v_keni

 

Chcete se dozvědět o jejich zkušenostech víc? Přijďte si poslechnout vyprávění všech studentů, kteří se vrátili ze zahraniční praxe, hned v následujícím týdnu. Prezentace zahraničních praxí budou probíhat 4. 12., 6. 12. a 11. 12. Připojit se můžete i online.

Okénko do probíhající výuky

Výuka v programu Sociální a humanitární práce je vedena modulově. Mezi 9:00 a 13:00 hod. můžete navštívit v modré učebně (nám. Republiky 3, Olomouc) výuku 2. ročníku – modul Přístupy humanitární práce. Blok je úvodem do technických sektorů pomoci a práce s příručkou Sphere.

Den otevřených dveří CMTF UP

Protože souběžně se studiem u nás můžete oba programy studovat také na Cyrilometodějské teologické fakultě Univerzity Palackého (CMTF UP) v Olomouci, najdete nás v pátek 1. prosince také v budově CMTF UP (Univerzitní 22, Olomouc; mapa).

DOD na CMTF UP

 

Nehodí se vám tento termín? Ozvěte se nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi se s vámi domluvíme i na individuální prohlídce v jiném termínu.

/var/www/html/web-skola/templates/cassiopeia_caritas/index.php on line 407
" >

Rychlý kontakt

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc

nám. Republiky 3
Olomouc 779 00

sekretariát: 585 209 020

skola@caritas-vos.cz

ID datové schránky: fb9ct6n

IČO: 64627233