Technické vybavení - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Technické vybavení

Počítačové učebny

Studenti naší školy mají možnost používat výpočetní techniku, která je umístěna ve dvou počítačových učebnách. Jednu učebnu v budově školy mohou studenti volně využívat v pracovní dny od 8:00 hod. do uzavření školy (asi do 19:00), a to v době, kdy neprobíhá výuka. V učebně je k dispozici 22 počítačů. Do této učebny mají přístup všichni studenti školy. Druhá učebna se nachází v budově koleje. Je vybavena 7 počítači a neomezený přístup do učebny mají pouze studenti ubytovaní na koleji. Všechny počítače jsou připojeny k počítačové síti. Studenti mohou např. využívat připojení k internetu, tisk na sdílené tiskárně,...

Studenti také mohou využívat školní kopírky.

Možnost zapůjčení technického vybavení

Studenti školy si mohou před nástupem na odbornou praxi vypůjčit technické vybavení jako notebook, kameru, fotoaparát či diktafon. Tato technika jim umožňuje rychleji a lépe zpracovávat poznatky z praxe a přispívá k dovednostem studenta techniku obsluhovat.

Techniku lze zapůjčit po domluvě s Bc. Marií Badalovou, DiS.
Středisko praktického vzdělávání
:
e-mail: marie.badalova(zavináč)caritas-vos.cz, tel.: 585 209 030 / 777 713 403.

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena