Schránka důvěry - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Schránka důvěry

Chceme, abyste se ve škole cítili dobře, a proto nás také zajímá, co vás ve škole baví a inspiruje a v čem se podle vás škola může dál rozvíjet. Aby mohla být zpětná vazba pro vás ještě jednodušší a hlavně jste ji mohli napsat kdykoli a odkudkoli, vznikl na škole online nástroj tzv. "Schránka důvěry".

Jejím prostřednictvím můžete průběžně zasílat pochvaly toho, co se vám líbí, inspiraci i další podněty k zamyšlení, které souvisejí se studiem a chodem školy.

Schránka je nastavena jako anonymní. Díky externímu provozovateli schránky, který ji v souladu s ochranou poskytnutých dat provozuje a zabezpečuje, v ní ale můžeme udržovat vlákno s pisatelem a na jeho anonymní sdělení adresně odpovědět.

Škola nikdy neuvidí e-mail, který vy do schránky zadáte. O to víc je důležité, abyste uváděli váš reálný e-mail. Jedině díky tomu může nástroj sloužit k obousměrné komunikaci, i když je zachována vaše anonymita (pokud z ní sami nechcete vystoupit) - můžeme se doptat na podrobnosti vašeho návrhu, odpovědět na případné dotazy apod.

Odkaz na Schránku důvěry najdete po přihlášení do MS Teams v týmu své studijní skupiny.

Schranka duvery

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena