Pro uchazeče - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

O násStudiumPro absolventyKe staženíFotogalerie25 let CaritasZapojte se jako dobrovolníci

Kalendář akcí

<<    Leden - 2022    >>
PoÚtStČtSoNe
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

5 důvodů proč studovat Caritas

caritas ucime pomahat

  • učíme pomáhat

Díky tříletému studiu na Caritas VOŠ sociální poznáte účinné způsoby pomoci znevýhodněným, sociálně vyloučeným či ohroženým válkami a katastrofami.

Vybrat si můžete ze 2 studijních programů: Sociální práce a Sociální a humanitární práce.

  • 1 studium, 2 tituly

Díky spolupráci Caritas VOŠ sociální a Cyrilometodějské teologické fakulty Univerzity Palackého (CMTF UP) můžete v rámci jednoho studia propojit teorii bakalářského studia a praxi vyšší odborné školy. Takže už nemusíte řešit, jestli studovat VOŠ nebo VŠ.

Souběžné bakalářské studium vám přinese možnost získat na konci studia spolu s titulem diplomovaný specialista (DiS.) i titul bakaláře (Bc.) a otevře vám přímou cestu do magisterských studijních programů v univerzitním sektoru.

  • skutečná praxe

Díky odborné praxi získáte zkušenost práce s různými cílovými skupinami, a to v ČR i v zahraničí, protože věříme, že osobní zkušenost se počítá.

A kolik hodin odborné praxe vás čeká? U obou studijních programů je to až 720 hodin. U programu Sociální a humanitární práce pak strávíte 75 % své praxe v zahraničí.

  • vnitřní rozvoj

Díky studiu na Caritas VOŠ sociální získáte podporu při vašem vnitřním rozvoji, protože věříme, že jako silní lidé účinněji pomůžete slabým.

Stejně jako nám není lhostejná situace osob, které potřebují pomoc, tak nám nejsou lhostejní ani ti, které na tuto pomoc připravujeme - naši studenti a absolventi. Během studia můžete využívat poradenské služby školního psychologa, spirituála i kariérového poradce.

  • známe se jménem

Díky studiu na menší škole vás budou vaši spolužáci napříč ročníky i všichni pedagogové znát jménem. Chcete zažít přátelskou atmosféru naší školy? Podejte si přihlášku.

CHCETE SE O STUDIU NA NAŠÍ ŠKOLE DOZVĚDĚT VÍC?

V lednu pro vás připravujeme Den otevřených dveří.

Podívat se můžete také na záznam online Dne otevřených dveří z prosince 2020, včetně virtuální prohlídky, který jsme pro vás připravili společně s našimi studenty i absolventy.

Na našem Youtube kanálu také najdete playlist Poznej Caritas se záznamy webinářů z online veletrhu vysokých a vyšších odborných škol – Congroo Fair 2020 či online veletrhu Gaudeamus 2020 a další reportáže o naší škole.

 

Pročtěte si informace k přijímacímu řízeníčasto kladené dotazy a pokud i potom zůstanou některé vaše dotazy nezodpovězené, napište nám nebo zavolejte.

Studijní oddělení
email: studijni@caritas-vos.cz
tel.: 585 209 025
Oddělení komunikace
email: info@caritas-vos.cz

Na to, co vás zajímá, se nás můžete zeptat také na sociálních sítích školy:


Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena