Pro uchazeče - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

5 důvodů proč studovat Caritas

caritas ucime pomahat

  • učíme pomáhat

Díky 3letému studiu na Caritas VOŠ sociální poznáte účinné způsoby pomoci znevýhodněným, sociálně vyloučeným či ohroženým válkami a katastrofami.

Vybrat si můžete ze 2 studijních programů: Sociální práce a Sociální a humanitární práce.

  • 1 studium, 2 tituly

Díky spolupráci Caritas VOŠ sociální a Cyrilometodějské teologické fakulty Univerzity Palackého (CMTF UP) můžete v rámci jednoho studia propojit teorii bakalářského studia a praxi vyšší odborné školy.

Souběžné bakalářské studium vám přinese možnost získat na konci studia spolu s titulem diplomovaný specialista (DiS.) i titul bakaláře (Bc.) a otevře vám přímou cestu do magisterských studijních programů v univerzitním sektoru.

  • skutečná praxe

Díky odborné praxi získáte zkušenost práce s různými cílovými skupinami, a to v ČR i v zahraničí, protože věříme, že osobní zkušenost se počítá.

A kolik hodin odborné praxe vás čeká? U studijního programu Sociální práce je to až 720 hodin a u studijního programu Sociální a humanitární práce je to 680 hodin praxe, z toho 75 % v zahraničí.

  • vnitřní rozvoj

Díky studiu na Caritas VOŠ sociální získáte podporu při vašem vnitřním rozvoji, protože věříme, že jako silní lidé účinněji pomůžete slabým.

Stejně jako nám není lhostejná situace osob, které potřebují pomoc, tak nám nejsou lhostejní ani ti, které na tuto pomoc připravujeme - naši studenti a absolventi. Během studia můžete využívat poradenské služby školního psychologa, spirituála i kariérového poradce.

  • známe se jménem

Díky studiu na menší škole vás budou vaši spolužáci napříč ročníky i všichni pedagogové znát jménem. Chcete zažít přátelskou atmosféru naší školy? Podejte si přihlášku.

CHCETE SE O STUDIU NA NAŠÍ ŠKOLE DOZVĚDĚT VÍC?

Podívejte se na záznam online Dne otevřených dveří, včetně virtuální prohlídky, který jsme pro vás připravili společně s našimi studenty i absolventy.

Na našem Youtube kanálu také najdete playlist Poznej Caritas se záznamy webinářů z online veletrhu vysokých a vyšších odborných škol – Congroo Fair či online veletrhu Gaudeamus a další reportáže o naší škole.

Pročtěte si informace k přijímacímu řízeníčasto kladené dotazy a pokud i potom zůstanou některé vaše dotazy nezodpovězené, napište či zavolejte nám.

Studijní oddělení
email: studijni(zavináč)caritas-vos.cz
tel.: 585 209 025.
Oddělení komunikace
email: katerina.opatrna@caritas-vos.cz

Nebo se nás můžete zeptat na to, co vás zajímá, také na sociálních sítích školy:


Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena