Pracovní nabídky - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Pracovní nabídky

Zde najdete pracovní nabídky, se kterými organizace oslovily přímo naši školu.

Další nabídky práce najdete například zde:

FB stránka CARITAS - VOŠs Olomouc - sdílíme inzeráty neziskových organizací i dalších institucí týkající se sociální práce, rozvojové spolupráce, humanitární pomoci...

Volná místa na portále časopisu Sociální práce - inzeráty týkající se sociální práce v celé ČR

Pracovní nabídky na stránkách Českého fóra pro rozvojovou spolupráci - inzeráty týkající se především humanitární pomoci a rozvojové spolupráce z celého světa

Volná místa na webu Charity Česká republika - volná místa v charitních zařízeních a organizačních jednotkách po celé ČR i ve světě

Pracovní příležitosti na webu organizace Člověk v tísni o.p.s. - volná místa na misích v zahraničí i práce či dobrovolnictví v ČR

Volná místa ve Slezské diakonii - pracovní příležitosti v zařízeních a službách v ČR

Pokud si přejete zobrazit pracovní nabídku na našem webu, zašlete ji na email: katerina.opatrna(zavinac)caritas-vos.cz.

SEMIRAMIS z.ú. - Centrum primární prevence - lektoři primární prevence na ZŠ | Životopisy zasílejte do 8. 6. 2020

SEMIRAMIS z.ú. - Centrum primární prevence - hledá lektory primární prevence na ZŠ ve Středočeském kraji.

SEMIRAMIS z.ú. - Centrum primární prevence - lektoři primární prevence na ZŠ | Životopisy zasílejte do 31. 5. 2020

SEMIRAMIS z.ú. - Centrum primární prevence - hledá lektory primární prevence na ZŠ v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.

Občanská poradna Lexikona (Krnov) - sociální pracovník - poradce | nástup od léta 2020

V průběhu léta se uvolní pracovní místo na pozici sociální pracovník - poradce, a to v občanské poradně Lexikona v Krnově.

Integrační centrum Olomouc - sociální pracovník/ce | nástup dle dohody

Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra vypsala výběrové řízení na pozici sociálního pracovníka. Nástup dle dohody.

SEMIRAMIS z.ú. - Nízkoprahový klub pro děti a mládež N klub - sociální pracovník/pracovnice | nástup květen 2020

SEMIRAMIS z.ú. Nízkoprahový klub pro děti a mládež N klub vypisuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník/pracovnice. Pracoviště: Nymburk, Mnichovo Hradiště.

Oblastní charita Ústí nad Orlicí - Sociální pracovník pro Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež St | nástup možný ihned

Oblastní charita Ústí nad Orlicí vyhlašuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník pro Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Street Letohrad.

Charita Konice - Dům pokojného stáří Bohuslavice - pracovník/pracovnice v sociálních službách | nástup duben 2020

Charita Konice hledá pracovníka/pracovnici v sociálních službách do Domu pokojného stáří Bohuslavice.

Charita Konice - Dům pokojného stáří Bohuslavice - sociální pracovník/pracovnice | nástup duben 2020

Charita Konice hledá sociálního pracovníka/pracovnici v oblasti péče o seniory do Domu pokojného stáří Bohuslavice. Nástup dle dohody. Zástup za MD, RD.

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek