Pracovní nabídky - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Pracovní nabídky

Zde najdete pracovní nabídky, se kterými organizace oslovily přímo naši školu.

Další nabídky práce najdete například zde:

FB stránka CARITAS - VOŠs Olomouc - sdílíme inzeráty neziskových organizací i dalších institucí týkající se sociální práce, rozvojové spolupráce, humanitární pomoci...

Volná místa na portále časopisu Sociální práce - inzeráty týkající se sociální práce v celé ČR

Pracovní nabídky na stránkách Českého fóra pro rozvojovou spolupráci - inzeráty týkající se především humanitární pomoci a rozvojové spolupráce z celého světa

Volná místa na webu Charity Česká republika - volná místa v charitních zařízeních a organizačních jednotkách po celé ČR i ve světě

Pracovní příležitosti na webu organizace Člověk v tísni o.p.s. - volná místa na misích v zahraničí i práce či dobrovolnictví v ČR

Volná místa ve Slezské diakonii - pracovní příležitosti v zařízeních a službách v ČR

Pokud si přejete zobrazit pracovní nabídku na našem webu, zašlete ji na email: katerina.opatrna(zavinac)caritas-vos.cz.

Charita Olomouc - Domov sv. Anežky na Sv. Kopečku - brigáda

Charita Olomouc hledá do pečřovatelské služby v Domově sv. Anežky na Sv. Kopečku kolegu/kolegyni, který/která pomůže s chodem pečovatelské služby (ráno/ odpoledne).

Charita Olomouc - Středisko Samaritán pro lidi bez domova - práce na DPP

Středisko Samaritán pro lidi bez domova hledá kolegu na DPP na výpomoc s vykrytím směn na azylových domech.

Charita Kojetín - pracovníci na DPP

Charita Kojetín přijme pracovníky na DPP do těchto služeb: Terénní odlehčovací služby, Azylový dům pro matky s dětmi a Charitní ošetřovatelská služba.

Charita Kojetín - Vedoucí, soc. pracovník, pracovník přímé péče v Terénních odlehčovacích službách | Životopisy zasílejte do 20. 3. 2020

Charita Kojetín hledá sociálního pracovníka do pozice vedoucí a pracovník přímé péče v Terénních odlehčovacích službách.

Sociální pracovník/ce - Integračního centra Olomouc | nástup dle dohody

Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra vypsala výběrové řízení na pozici sociálního pracovníka. Nástup dle dohody.

Společnost Podané ruce o. p. s. - Lektor/ka programu primární prevence | nástup leden–březen 2020

Společnost Podané ruce o. p. s. Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji vypisuje výběrové řízení na pozici lektor/ka programu primární prevence na DPP. Vhodné i pro studenty.

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek