Pracovní nabídky - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Pracovní nabídky

Zde najdete pracovní nabídky, se kterými organizace oslovily přímo naši školu.

Další nabídky práce najdete například zde:

FB stránka CARITAS - VOŠs Olomouc - sdílíme inzeráty neziskových organizací i dalších institucí týkající se sociální práce, rozvojové spolupráce, humanitární pomoci...

Volná místa na portále časopisu Sociální práce - inzeráty týkající se sociální práce v celé ČR

Pracovní nabídky na stránkách Českého fóra pro rozvojovou spolupráci - inzeráty týkající se především humanitární pomoci a rozvojové spolupráce z celého světa

Volná místa na webu Charity Česká republika - volná místa v charitních zařízeních a organizačních jednotkách po celé ČR i ve světě

Pracovní příležitosti na webu organizace Člověk v tísni o.p.s. - volná místa na misích v zahraničí i práce či dobrovolnictví v ČR

Volná místa ve Slezské diakonii - pracovní příležitosti v zařízeních a službách v ČR

Pokud si přejete zobrazit pracovní nabídku na našem webu, zašlete ji na email: katerina.opatrna(zavinac)caritas-vos.cz.

Společnost Podané ruce o. p. s. - Sociální pracovník/ice, lektor(ka) programu primární prevence | Nástup prosinec 2020 nebo leden 2021

Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji vypisuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník/pracovnice, lektor(ka) programu primární prevence na částečný úvazek (3 dny v týdnu).

ISIS – občanské sdružení pro pomoc náhradním rodinám, z. s. Olomouc - brigáda

ISIS – občanské sdružení pro pomoc náhradním rodinám, z. s. nabízí studentům brigádu ke studiu, při které mohou získat zkušenosti s prací s dětmi z pěstounských rodin.

Středisko sociální prevence Olomouc - Pracovník pro doprovázení pěstounských rodin na Jesenicku | nástup od 1. 11. 2020

Středisko sociální prevence Olomouc hledá pracovníka pro doprovázení pěstounských rodin na Jesenicku.