Přijímací pohovory pro školní rok 2022/2023 - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Přijímací pohovory pro školní rok 2022/2023 | 1.6.-3.6.2022 | Harmonogram

Přijímací pohovory se uskuteční:

  • 1. června 2022 - program Sociální práce (denní forma studia)
  • 2. června 2022 - program Sociální a humanitární práce
  • 3. června 2022 - program Sociální práce (kombinovaná/dálková forma studia)

Pozvánky k pohovoru vám pošleme nejpozději 17. 5. 2022 poštou a zároveň na váš e-mail uvedený v přihlášce. V e-mailu najdete odkaz pro rezervaci přesného času pohovoru.

Pokud se hlásíte na 2 programy, pozveme vás na 1 termín přijímacího pohovoru - ten najdete v pozvánce. V pozvánce najdete také informaci, jak postupovat, pokud se vám termín pohovoru bude krýt s datem maturity.

Pokud vám informační e-mail nepřijde, zkontrolujte si také složku Spam/Hromadné.

K přijímacím pohovorům budou pozváni POUZE uchazeči, kteří zaslali poštou podepsaný výtisk přihlášky spolu s povinnými přílohami.

Pokud jste ještě vytištěnou přihlášku na adresu školy nedoručili a máte o studium zájem, kontaktujte neprodleně studijní oddělení (e-mail: studijni@caritas-voc.sz).

Všechny zaslané přihlášky postupně zpracováváme. Jakmile vaši přihlášku zaevidujeme, zobrazí se ve vaší elektronické přihlášce - Stav přihlášky: Přihláška podaná a potvrzená.

<< zpět na seznam

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena