Celonárodní soutěžní přehlídka odborné činnosti studentů VOŠ v pedagogicko-sociální oblasti - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Celonárodní soutěžní přehlídka odborné činnosti studentů VOŠ v pedagogicko-sociální oblasti | 5.5.2020 | Akce

Aktualizace: z důvodu současné epidemie jsme nuceni zrušit původní termíny soutěže (odevzdání videí, konání slavnostního vyhlášení vítězů). Soutěž jako takovou nerušíme, s ohledem na vývoj situace Vás budeme informovat o dalším postupu.

V úterý 5. května 2020 se bude konat v Pevnosti poznání v Olomouci první Celonárodní soutěžní přehlídka odborné činnosti studentů vyšších odborných škol v pedagogicko-sociální oblasti, kterou pořádá Caritas VOŠ sociální Olomouc.

Soutěž je určena pro studenty a vyučující z vyšších odborných škol po celé ČR, které vyučují obory:

  • Sociální práce
  • Sociální pedagogika
  • Předškolní pedagogika

Školy, respektive jejich studenti a vyučující, se mohou do soutěže přihlásit s krátkou video-prezentací, která zachycuje jejich odbornou činnost a aktivity nad rámec svých studijních a pracovních povinností, jako například pořádání konferencí a workshopů, osvětových akcí pro veřejnost, spolupráce s klienty, odborníky z praxe, absolvování tuzemských a zahraničních stáží atd.

Studenti mohou vybranou aktivitu prezentovat prostřednictvím maximálně pětiminutových videí, která si sami natočí, zrežírují a upraví do jejich konečné podoby.

Soutěžní video je nutné zaslat na e-mailovou adresu: srdcovka(zavináč)caritas-vos.cz.

Následně bude soutěžní video umístěno na kanál YouTube k tomu zřízený, kde bude všem dostupné ke zhlédnutí a současně k dispozici odborné porotě.

Doporučené formáty videa: vlog, reportáž, animace, krátký film.

Pro hodnocení videí bude nominována odborná porota, která bude mít 7 členů – odborníků z oblastí sociální práce, sociální a předškolní pedagogiky a dále specialisty z oblasti audiovizuální sféry.

Celou akci završí slavnostní vyhlášení výsledků a samotná přehlídka, jež se bude konat 5. května 2020Pevnosti poznání v Olomouci. Akce se zúčastní všichni soutěžící se svými vyučujícími, kteří tak budou mít možnost sledovat vybraná videa ze všech kategorií, setkat se navzájem a seznámit se s významnými osobnostmi, které zasednou v odborné porotě.

DŮLEŽITÉ TERMÍNY

Termín registrací: 14. 2. 2020
Termín zaslání videí: 8. 4. 2020
Termín ceremoniálu: 5. 5. 2020

Více informací k soutěžní přehlídce bude dostupných na Facebookové stránce Celonárodní videosoutěž pro studenty VOŠ.

Kontakt:

Eva Masná
koordinátorka I. Celonárodní soutěžní přehlídky odborné činnosti studentů VOŠ v pedagogicko-sociální oblasti
Projekt Inovace Vyššího odborného vzdělávání v pedagogicko-sociální oblasti (IVOV)
Caritas VOŠ sociální Olomouc

email: srdcovka(zavináč)caritas-vos.cz
tel: 777 839 177

 

Facebook: @celonarodnivideosoutez

Instagram: @celonarodnivideosoutez

Youtube kanál: Celonárodní Videosoutěž

Celonárodní soutěžní přehlídka - plakát

<< zpět na seznam

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

Úřední deska

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena