Aktuality - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Sociální zemědělství a zahradní terapie v praxi

Sociální zemědělství a zahradní terapie v praxi | 6.10.2022 | Akce

Konference Sociální zemědělství a zahradní terapie v praxi, kterou ve spolupráci s naší školou pořádá VOŠ Jabok ve čtvrtek 6. října 2022, nabídne pohled na sociální zemědělství a zahradní terapii skrze perspektivu terapeutickou a integrační, teologickou nebo sociologickou. Bude příležitostí k představení příkladů dobré praxe a k diskusím o výzvách, limitech či potenciálu sociálního zemědělství a zahradní terapie (nejen) v sociální práci.

Pokud vás toto téma zajímá, přihlaste se k účasti do 18. září prostřednictvím online formuláře.

Přijímací řízení pro školní rok 2022/2023 - 2. kolo | 31.8.-1.9.2022 | Harmonogram

V pátek 5. 8. 2022 byly poštou odeslány pozvánky k pohovoru současně s informačními e-maily (zkontrolujte případně složku SPAM nebo HROMADNÁ POŠTA). K pohovoru je nutná elektronická rezervace - odkazy pro rezervaci termínu najdete v e-mailu nebo v tištěné pozvánce.

Termíny pohovorů:

denní forma 31. 8. 2022

kombinovaná (dálková) forma 1. 9. 2022

Těšíme se na Vás!

Promoce - společné předávání diplomů v Arcibiskupském paláci | 30.6.2022 | Harmonogram

Ve čtvrtek 30. června 2022 proběhne mše svatá (9:00) v kostele Panny Marie Sněžné a slavností předání diplomů (10:30 a 12:30) našim letošním absolventům v Arcibiskupském paláci. Všichni přihlášení absolventi obdrží informace k průběhu akce cca týden před akcí.

Absolventský večírek

Absolventský večírek | 21.6.2022 | Akce

Srdečně zveme všechny současné studenty, pedagogy, zaměstnance i absolventy, kteří brány školy opustili třeba i před delší dobou - přijďte se v úterý 21. června (od 17:00 hod.) rozloučit s našimi čerstvými absolventy. Akce proběhne na nádvoří školy.

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023 | 8.6.2022 | Aktualita

Výsledky přijímacího řízení byly zveřejněny v sekci Výsledky přijímacího řízení. V elektronické přihlášce budou zapsány až od 10. 6. 2022.

3 nejdůležitější kroky:

• Byli jste u přijímacího pohovoru, ale nedoložili jste k přihlášce ověřenou kopii maturitního vysvědčení?

Doručte ji bezodkladně na adresu školy (nám. Republiky 3, Olomouc), a to nejpozději do 23. června 2022.

• Byli jste přijati a chcete nastoupit ke studiu?

Zaplaťte školné za 1. studijní období, tj. 2000 Kč, a to nejpozději do 23. června 2022.

• Byli jste přijati, ale rozhodli jste se nenastoupit ke studiu?

Napište nám tuto informaci co nejdříve na e-mail studijni@caritas-vos.cz.

Přijímací pohovory pro školní rok 2022/2023 | 1.6.-3.6.2022 | Harmonogram

Přijímací pohovory se uskuteční:

• 1. června 2022 - program Sociální práce (denní forma studia)
  • 2. června 2022 - program Sociální a humanitární práce
  • 3. června 2022 - program Sociální práce (kombinovaná/dálková forma studia)

Pozvánky k pohovoru vám pošleme nejpozději 17. 5. 2022 poštou a zároveň na váš e-mail uvedený v přihlášce. V e-mailu najdete odkaz pro rezervaci přesného času pohovoru.

Pokud se hlásíte na 2 programy, pozveme vás na 1 termín přijímacího pohovoru - ten najdete v pozvánce. V pozvánce najdete také informaci, jak postupovat, pokud se vám termín pohovoru bude krýt s datem maturity.

Pokud vám informační e-mail nepřijde, zkontrolujte si také složku Spam/Hromadné.

Sborník z konference QUO VADIS další vzdělávání v sociální práci | 23.5.2022 | Aktualita

U příležitosti oslav 25. výročí působení Caritas VOŠ sociální se v září 2021 uskutečnila odborná konference QUO VADIS další vzdělávání v sociální práci. Všechny příspěvky, které zazněly na konferenci, najdete spolu s dalšími odbornými texty našich pedagogů ve stejnojmenném sborníku.

Sborník QUO VADIS další vzdělávání v sociální práci si můžete stáhnout ve formátu pdf.

Zakladatel naší školy byl jmenován novým pražským arcibiskupem

Zakladatel naší školy byl jmenován novým pražským arcibiskupem | 13.5.2022 | Zpráva

Papež František v pátek 13. května 2022 jmenoval dosavadního olomouckého arcibiskupa Mons. Jana Graubnera novým pražským arcibiskupem.

Mons. Jan Graubner, který stál před 25 lety u zrodu naší školy, se tak stává 37. pražským arcibiskupem a 25. českým primasem.

Děkujeme otci arcibiskupovi za podporu, kterou nám po celou dobu projevoval, a přejeme mu do jeho nového úřadu hodně síly a moudrosti.

Výběrové řízení na pozici Vyučující odborných předmětů - sociální politika | 12.5.2022 | Aktualita

Caritas VOŠ sociální vypisuje výběrové řízení na pozici Vyučující odborných předmětů - Sociální politika. Nástup od 1. 9. 2022. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 12. 5. 2022.

Výběrové řízení na pozici Pracovník/pracovnice pro kvalitu a zahraniční spolupráci | 12.5.2022 | Aktualita

Zajímají vás inovace ve vzdělávání? Vidíte potenciál v „nevytěžených“ datech v oblasti vzdělávání? Chcete zlepšit kvalitu vzdělávání pomáhajících profesí? Rádi spolupracujete se zahraničními partnery? Pak hledáme právě vás!

Do oddělení kvality, rozvoje a zahraniční spolupráce hledáme kolegu či kolegyni na pozici Pracovník/pracovnice pro kvalitu a zahraniční spolupráci. Nástup od 1. 9. 2022. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 12. 5. 2022.

Nalezeno: 52 záznamů   |   Stránka: