CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Učíme mít srdce otevřená! Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc můžete od září 2020 studovat 2 vzdělávací programy:

Sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Dny otevřených dveří na Caritas

6.12.2019 | Aktualita

Ve dnech 6. 12. 2019 a 18. 1. 2020 vždy od 9:00 - 14:00 proběhnou Dny otevřených dveří na Caritas. Přijďte se zeptat přímo našich studentů na to, jaké to je studovat u nás! Budeme se na Vás těšit v prosinci a lednu!

Čtěte víceVšechny aktuality

Nová akreditace!

15.10.2019 | Aktualita

15/10/19 jsme dostali rozhodnutí MŠMT o zařazení nových programů Sociální práce v denní a kombinované formě do školského rejstříku. Završilo se tak tříleté úsilí o schválení nových programů a oborů v rámci vyššího odborného i bakalářského studia. Dne 10. října 2019 totiž Národní akreditační úřad rozhodl o udělení akreditace bakalářským studijním programům Sociální práce (prezenční a kombinovaná forma) a Mezinárodní a sociální a humanitární práce (prezenční forma), které uskutečňujeme ve spolupráci S CMTF UP Olomouc, a to na dobu 10 let! Od září 2020 tak začneme vzdělávat v podstatně inovovaném a věříme, že vylepšeném studiu. Deo Gratias!

Martin Bednář

Čtěte víceVšechny aktuality

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek