CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Termíny přijímacího řízení

3.6.-4.6.2019 | Aktualita

Charitativní a sociální práce, denní forma – pondělí 3. 6. 2019
Sociální a humanitární práce, denní forma – pondělí 3. 6. 2019
Charitativní a sociální práce, kombinovaná (dálková) forma – úterý 4. 6. 2019

Písemné pozvánky s časovým údajem a místem konání byly odeslány poštou v pátek 17. 5. 2019

Prezentace zahraničních praxí

29.5.2019 | Aktualita

Srdečně Vás všechny zveme na Prezentaci zahraničních praxí studentů Sociální a humanitární práce. Prezentace proběhnou 29. 5. 2019 od 10:00 do 15:12 v aule školy (Křížkovského 6). Studenti Vám představí své praxe ze zemí jako například Mongolsko, Mexiko, Keňa, Tanzánie, Peru a další. Více informací včetně kompletního harmonogramu naleznete v přiložené pozvánce. Budeme se na Vás těšit!

POZOR! Změna výdejní doby jídelny

22.5.-27.6.2019 | Aktualita

Od 22. 5. 2019 dokonce školního roku budou obědy vydávány pouze do 13:00.

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek