CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Objevte s námi svět sociální práce!

CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Objevte s námi svět humanitární práce!

CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni

10.10.2017 | Aktualita

CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice Pracovník/ce oddělení komunikace. Přihlášky zasílejte do 2. listopadu 2017 na email skola@caritas-vos.cz. Podrobnosti najdete v přiloženém dokumentu.

Čtěte víceVšechny aktuality

Hledáme nového/novou vedoucí Střediska praktického vzdělávání

17.10.2017 | Aktualita

CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice VEDOUCÍ STŘEDISKA PRAKTICKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ. Přihlášky zasílejte do 6. listopadu na email skola@caritas-vos.cz. Podrobnosti o nabízené pozici najdete v přiloženém dokumentu.

Čtěte víceVšechny aktuality

Zveme vás na konferenci o začleňování lidí s handicapem do místních komunit

7.11.-7.10.2017 | Pozvánka

CARITAS - VOŠs Olomouc a Cyrilometodějská teologická fakulta UP zvou studenty, vyučující i praktiky sociální práce, na konferenci Od deinstitucionalizace k integraci. Co mohou sociální pracovníci udělat pro začlenění lidí s mentálním handicapem do místních komunit? Uskuteční se v úterý 7. listopadu od 10:00 do 15:00 v aule CMTF UP, Univerzitní 22. Vstup je zdarma!

PŘIHLÁŠKA NA KONFERENCI

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek