CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Aktuality

Dny otevřených dveří na Caritas

6.12.2019 | Aktualita

Ve dnech 6. 12. 2019 a 18. 1. 2020 vždy od 9:00 - 14:00 proběhnou Dny otevřených dveří na Caritas. Přijďte se zeptat přímo našich studentů na to, jaké to je studovat u nás! Budeme se na Vás těšit v prosinci a lednu! 

Čtěte víceVšechny aktuality

Nová akreditace!

15.10.2019 | Aktualita

15/10/19 jsme dostali rozhodnutí MŠMT o zařazení nových programů Sociální práce v denní a kombinované formě do školského rejstříku. Završilo se tak tříleté úsilí o schválení nových programů a oborů v rámci vyššího odborného i bakalářského studia. Dne 10. října 2019 totiž Národní akreditační úřad rozhodl o udělení akreditace bakalářským studijním programům Sociální práce (prezenční a kombinovaná forma) a Mezinárodní a sociální a humanitární práce (prezenční forma), které uskutečňujeme ve spolupráci S CMTF UP Olomouc, a to na dobu 10 let! Od září 2020 tak začneme vzdělávat v podstatně inovovaném a věříme, že vylepšeném studiu. Deo Gratias!

Martin Bednář

Čtěte víceVšechny aktuality

Listopadová nabídka vzdělávacích kurzů pro sociální pracovníky/ce

5.11.-28.11.2019 | Aktualita

Milí sociální pracovníci a milé sociální pracovnice, máme pro Vás novu nabídku akreditovaných vzdělávacích kurzů. Pro více informací o kurzech klikněte ZDE.

Čtěte víceVšechny aktuality

30 let svobody na Caritas

18.11.2019 | Akce

Caritas VOŠ sociální pořádá 18. 11. 2019 od 16.00 do 17.45 besedu se signatáři Charty 77 - Květou Princovou a Ivem Mludkem - s názvem "Moje svoboda ve svobodné zemi". Součástí programu bude také instalace sochy sv. Anežky České, patronky charity. Pro více informací o programu čtěte více.

Čtěte víceVšechny aktuality

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

Úřední deska

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena