CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Kurz Praktická krizová intervence

7.2.2017 | Aktualita

Vzdělávací středisko CARITAS - VOŠs Olomouc připravilo pro všechny zájemce kurz Praktické krizové intervence v rozsahu 56 hodin, který povedou lektorské dvojice Marie Marečková – Jan Soldán, Hana Štěpánková – Michal Růžička. Plánovaný začátek kurzu je 24. 3. 2017. Více informací včetně přihlášky naleznete zde.

Čtěte víceVšechny aktuality

Lenka Blahová předala své zkušenosti budoucím kolegům

8.2.2017 | Aktualita

V pátek 3. února 2017 se uskutečnila poslední přednáška letošního Bloku expertů, kterým pravidelně začíná semestr studentů Sociální a humanitární práce na CARITAS - VOŠs Olomouc. Absolventka tohoto vzdělávacího programu Lenka Blahová se podělila o své zkušenosti z humanitární mise na Ukrajině. Více v článku Veleny Mazochové pro Žurnálu UP.

Čtěte víceVšechny aktuality

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek