CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Výsledky 1. kola přijímacího řízení

5.6.2017 | Aktualita

Uchazeči o studium v obou vzdělávacích programech najdou výsledky 1. kola přijímacího řízení v sekci Pro uchazeče. Rolujte až dolů, kde najdete přiložené soubory pdf s výsledky. Do Vašich elektronických přihlášek budou výsledky načteny do konce tohoto týdne! Všem přijatým gratulujeme!

Čtěte víceVšechny aktuality

Výsledky ubytovacího řízení

22.6.2017 | Aktualita

Milí uchazeči, v přiloženém dokumentu naleznete výsledky ubytovacího řízení pro školní rok 2017/2018. Podrobné informace k ubytování dostanete před začátkem školního roku.

Čtěte víceVšechny aktuality

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek