CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

21.1.2017 | Pozvánka

Zveme všechny zájemce o studium a nejen je na Den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 21. ledna 2017 od 9:00 do 14:00 v budově na nám. Republiky 3. Přijďte se zeptat na vše, co vás zajímá! Těšíme se!

Čtěte víceVšechny aktuality

Workshop: Legislativní podmínky pro výkon sociální práce

9.2.2017 | Pozvánka

Zveme všechny zadavatele, realizátory či vzdělavatele sociální práce na regionální workshop, který se uskuteční ve čtvrtek 9. února 2017 od 8:30 v aule CARITAS - VOŠs, Křížkovského 6. Podrobné informace najdete v přiložené pozvánce.

Čtěte víceVšechny aktuality

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek