CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Učíme mít srdce otevřená! Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projev občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc můžete studovat 2 vzdělávací programy:

Sociální práce a Sociální a humanitární práce.

Zároveň jsme jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého (CMTF UP). Díky tomu můžete 3 roky studia završit získáním 2 titulů – spolu s titulem diplomovaný specialista můžete získat i titul bakaláře.

 

Chcete se dozvědět o studiu na naší škole víc?

Podívejte se na záznam online Dne otevřených dveří, včetně virtuální prohlídky, který jsme pro vás připravili společně s našimi studenty i absolventy.

Na našem Youtube kanálu také najdete playlist Poznej Caritas se záznamy webinářů z online veletrhu vysokých a vyšších odborných škol – Congroo Fair či online veletrhu Gaudeamus a další reportáže o naší škole.

Aktuality

Sociální zemědělství a zahradní terapie v praxi

6.10.2022 | Akce

Konference Sociální zemědělství a zahradní terapie v praxi, kterou ve spolupráci s naší školou pořádá VOŠ Jabok ve čtvrtek 6. října 2022, nabídne pohled na sociální zemědělství a zahradní terapii skrze perspektivu terapeutickou a integrační, teologickou nebo sociologickou. Bude příležitostí k představení příkladů dobré praxe a k diskusím o výzvách, limitech či potenciálu sociálního zemědělství a zahradní terapie (nejen) v sociální práci.

Pokud vás toto téma zajímá, přihlaste se k účasti do 18. září prostřednictvím online formuláře.

Čtěte víceVšechny aktuality

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

8.6.2022 | Aktualita

Výsledky přijímacího řízení byly zveřejněny v sekci Výsledky přijímacího řízení. V elektronické přihlášce budou zapsány až od 10. 6. 2022.

3 nejdůležitější kroky:

  • Byli jste u přijímacího pohovoru, ale nedoložili jste k přihlášce ověřenou kopii maturitního vysvědčení?

Doručte ji bezodkladně na adresu školy (nám. Republiky 3, Olomouc), a to nejpozději do 23. června 2022.

  • Byli jste přijati a chcete nastoupit ke studiu?

Zaplaťte školné za 1. studijní období, tj. 2000 Kč, a to nejpozději do 23. června 2022.

  • Byli jste přijati, ale rozhodli jste se nenastoupit ke studiu?

Napište nám tuto informaci co nejdříve na e-mail studijni@caritas-vos.cz.

Čtěte víceVšechny aktuality

Promoce - společné předávání diplomů v Arcibiskupském paláci

30.6.2022 | Harmonogram

Ve čtvrtek 30. června 2022 proběhne mše svatá (9:00) v kostele Panny Marie Sněžné a slavností předání diplomů (10:30 a 12:30) našim letošním absolventům v Arcibiskupském paláci. Všichni přihlášení absolventi obdrží informace k průběhu akce cca týden před akcí.

Čtěte víceVšechny aktuality

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena