CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Objevte s námi svět sociální práce!

CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Objevte s námi svět humanitární práce!

CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Termíny přijímacího řízení

15.5.2017 | Aktualita

Upřesnění termínu přijímacího řázení podle vzdělávacích programů:

Čtvrtek 1.6.2017

• Charitativní a sociální práce, kombinovaná (=dálková) forma
  • Sociální a humanitární práce, denní forma

Pátek 2.6.2017

• Charitativní a sociální práce, denní forma

Uchazeči, kteří si podali přihlášku na dva obory, budou mít pohovory v jeden den - dle písemné pozvánky. Pozvánky byly odeslány doporučeně poštou na kontaktní adresy uchazečů 15. 5. 2017.

Čtěte dále důležité informace!

Čtěte víceVšechny aktuality

Slavnostní vkládání kamenů do Sochy příběhů

2.6.2017 | Pozvánka

Zveme Vás na slavnostní vkládání kamenů do Sochy příběhů v pátek 2. června 2017 v 10:00 hod. Studenti Sociální a humanitární práce vloží do sochy nové kameny a symbolicky tak přenesou osudy lidí, které potkali na praxích například v Indii, Keni, Makedonii či na Srí Lance, na nádvoří školy na náměstí Republiky 3.

Prezentace zahraničních praxí

29.5.2017 | Pozvánka

Zveme Vás na prezentaci zahraničních praxí studentů 2. ročníku Sociální a humanitární práce. V pondělí 29. května 2017 se od 10:00 podělí o své zkušenosti v aule CARITAS - VOŠs Olomouc (Křížkovského 6). Rozpis prezentací podle jednotlivých zemí najdete v přiložené pozvánce.

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek