CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

O násStudiumPro uchazečePro absolventyFotogalerie

<<    Září - 2018    >>

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Den české charity

13.11.2018 | Pozvánka

Srdečně Vás zveme na Den české charity, který se uskuteční 13. 11. 2018 v Olomouci. Tématem sympozia je sv. Anežka Česká, patronka české Charity. Více informací o programu naleznete v pozvánce.

Čtěte víceVšechny aktuality

Výstava fotografií J. Pasze

26.9.2018 | Pozvánka

Dne 26. 9. 2018 v 18:00 v areálu FN Olomouc ve Foyer dostavby Teoretických ústavů LF UP se uskuteční výstava Jiřího Pasze pod názvem "Létající lékaři", která zachycuje práci českých lékařů v rámci zdravotně humanitárního programu MEDEVAC. Fotografie jsou ze zemí jako například Česká republika, Irák, Keňa, Libanon, Jordánsko či Ukrajina.

Čtěte víceVšechny aktuality

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek