CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

O násStudiumPro absolventyKe staženíFotogalerie25 let CaritasZapojte se jako dobrovolníci

Kalendář akcí

<<    Prosinec - 2021    >>
PoÚtStČtSoNe
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Učíme mít srdce otevřená! Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projev občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc můžete studovat 2 vzdělávací programy:

Sociální práce a Sociální a humanitární práce.

Zároveň jsme jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého (CMTF UP). Díky tomu můžete 3 roky studia završit získáním 2 titulů – spolu s titulem diplomovaný specialista můžete získat i titul bakaláře.

 

Chcete se dozvědět o studiu na naší škole víc?

Podívejte se na záznam online Dne otevřených dveří, včetně virtuální prohlídky, který jsme pro vás připravili společně s našimi studenty i absolventy.

Na našem Youtube kanálu také najdete playlist Poznej Caritas se záznamy webinářů z online veletrhu vysokých a vyšších odborných škol – Congroo Fair či online veletrhu Gaudeamus a další reportáže o naší škole.

Aktuality

Aktuální opatření související s Covid-19

4.11.2021 | Aktualita

Vedení školy od 5. 11. 2021 doporučuje studentům i zaměstnancům školy, aby nosili ve všech vnitřních prostorách školy respirátor (tzn. i v učebnách během výuky). Udělejme vše proto, abychom neohrožovali zdraví své ani ostatních a abychom zbytek semestru prožili bez nutnosti přejít na online výuku.

Zároveň žádáme studenty, pokud budete mít pozitivní test na covid-19 nebo vás krajští hygienici umístí do preventivní karantény, vyplňte prosím online dotazník. Nezapomeňte tuto informaci také sdělit i vašim vyučujícím či tutorům a domluvte se s nimi na způsobu studia / pracovní činnosti během vaší absence.

Při návratu ze zahraničí je nutné věnovat pozornost aktuálním opatřním pro vstup na území ČRvyplnit krátký online formulář, kterým o této skutěčnosti informujete školu.

Děkujeme a přejeme všem pevné zdraví.
Čtěte víceVšechny aktuality

Roráty s Caritas

1.12.2021 | Pozvánka

Prožijme společně adventní dobu. Zveme vás na krátké ranní zastavení uprostřed týdne s kávovou tečkou na závěr.

Vždy ve středu (1. 12., 8. 12. a 15. 12.) v 7:30 hod. před kavárnou Caritaska.

Čtěte víceVšechny aktuality

Prezentace zahraničních praxí studentů Sociální a humanitární práce - 1. část

6.12.2021 | Pozvánka

Zajímá vás, jak prožili naši studenti svou dlouhodobou zahraniční praxi? Připojte se a poslechněte si jejich vyprávění v pondělí 6. prosince a ve středu 8. prosince (17:00–19:00).

Čtěte víceVšechny aktuality

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena