CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Aktuality

Oslavili jsme 20 let CARITAS

12.10.2016 | Aktualita

Slavili jsme 20. výročí zahájení činnosti CARITAS - Vyšší odborné školy sociální Olomouc a bylo to skvělé. Jak moc vám napoví fotografie v galerii, na našem Facebooku nebo krátká reportáž na YouTube. Děkujeme všem, kdo slavlili s námi!

Čtěte víceVšechny aktuality

Pozdravy z Cambridge

17.10.2016 | Aktualita

Bára ze 3. ročníku Charitativní a sociální práce zdraví ze své zahraniční praxe v Cambridge, kde si vyzkoušela netradiční fundraisingovou akci. Koukněte na video, které o tom natočila.

Čtěte víceVšechny aktuality

Nejste sami – mobilní hospic zahájil svou činnost na CARITAS

21.10.2016 | Aktualita

V pátek 21. 10. 2016 zahájil oficiálně svou činnost první mobilní hospic v Olomouckém kraji Nejste sami.  Za účasti eurokomisařky Věry Jourové představili v prostorách CARITAS – Vyšší odborné školy sociální Olomouc novou službu nabízející paliativní péči její zakladatelé a odborní garanti.

Čtěte víceVšechny aktuality

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

Úřední deska

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena