CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

O násStudiumPro uchazečePro absolventyFotogalerie20. výročí školy

<<    Září - 2016    >>

20. výročí CARITAS

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Dny dobrovolnictví na UP

4.10.-6.10.2016 | Aktualita

Ve dnech 4. - 6. 10. 2016 se uskuteční Dny dobrovolnictví na Univerzitě Palackého, které pořádá Katedra křesťanské sociální práce CMTF UP. Jste srdečně zváni!

Více info

Čtěte víceVšechny aktuality

Je čas putovat do chrámu...

1.10.2016 | Aktualita

V rámci oslav dvacetiletí CARITAS nastal čas vydat se na pouť. V  sobotu 1. října se v 1:00 (ráno) vydáme od školy na nám. Republiky na sv. Hostýn poděkovat za uplynulých dvacet let života školy a poprosit za její dobrou budoucnost. K pouti se mohou přidat všichni zájemci z řad studentů, vyučujících, zaměstnanců, absovlentů i přátel školy.

Čtěte víceVšechny aktuality

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek