CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Objevte s námi svět sociální práce!

CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Objevte s námi svět humanitární práce!

CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Aktuality

Lidový bál

10.2.2018 | Pozvánka

Zveme vás na Lidový bál, do jehož organizace se zapojila i CARITAS - VOŠs Olomouc. Uskuteční se v sobotu 10. února 2018 v Pavilonu A Výstaviště Flora. Pro rezervaci vstupenek pište na eva.belocka@caritas-vos.cz.

Čtěte víceVšechny aktuality

Den otevřených dveří

20.1.2018 | Aktualita

Přijďte se k nám podívat na Den otevřených dveří, který se uskuteční 20. ledna od 9:00 do 14:00 v budově nám. Republiky 3. Pro více informací čtěte dále.

Čtěte víceVšechny aktuality

Naučila jsem se samostatnosti, říká studentka Hana o své praxi v Maltézské pomoci.

18.1.2018 | Aktualita

Naše studentka vzdělávacího programu Charitativní a sociální práce napsala článek o své praxi v Maltézské pomoci. Čtěte dál, celý článek naleznete na jejich webu.

Čtěte víceVšechny aktuality

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

Úřední deska

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena