CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Přivítali jsme návštěvu z partnerských škol v USA

6.3.2017 | Aktualita

V následujících deseti dnech bude CARITAS – VOŠs Olomouc hostit čtyři studentky a dvě vyučující z OCTC a Brescia University z amerického města Owensboro.

Čtěte víceVšechny aktuality

Slavíme Světový den sociální práce

21.3.2017 | Aktualita

Studenti a vyučující sociální práce na CARITAS – Vyšší odborné sociální Olomouc a na Katedře křesťanské sociální práce Cyrilometodějské teologické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci se dnes připojují k oslavám Světového dne sociální práce, který vyhlašuje Mezinárodní federace sociálních pracovníků. Chtějí tak upozornit na význam sociální práce ve společnosti a ocenit její praktiky.

Čtěte víceVšechny aktuality

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek