CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

19.1.2019 | Pozvánka

V sobotu 19. 1. 2019 od 9.00 do 14.00 proběhne Den otevřených dveří na CARITAS- VOŠs Olomouc (Nám. Republiky 3). Přijďte si zjistit více o možnostech studia přímo od našich studentů. Tento rok jsme pro Vás nově připravili fairtradový café stánek. Budeme se na Vás těšit!

Čtěte víceVšechny aktuality

ECOPLES 2019

8.2.2019 | Pozvánka

8. února 2019 od 19:00 se v prostorách školy uskuteční ojedinělá akce s názvem ECOPLES, která je pod záštitou našich studentů.  Tímto srdečně zveme všechny studenty, absolventy, pedagogy a jejich přátele. V průběhu večera se můžete těšit na bohatý program. Více informací naleznete v přiloženém plakátu. Budeme se na Vás těšit!

Čtěte víceVšechny aktuality

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek