CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Naučte se s námi pomáhat!

Lidé v nouzi nám nejsou lhostejní. O seniorech víme, že jsou plnohodnotnou součástí naší společnosti. Zajímá nás, co se děje s člověkem, který opustí věznici anebo s tím, který má problém se závislostí. Sledujeme trendy v přístupu k lidem se zdravotním postižením. Víme, že součástí naší společnosti jsou i cizinci a příslušníci etnických menšin. Vnímáme smysl komunitní práce jako projevu občanské aktivizace.

Na CARITAS – Vyšší odborné škole sociální Olomouc lze studovat
2 vzdělávací programy:

Charitativní a sociální práce a Sociální a humanitární práce.

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc je jedinou VOŠ v České republice, která nabízí tříleté souběžné bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého. Díky tomu můžete po třech letech studia získat i bakalářský titul.

Studijní soustředění 2018

23.4.-27.4.2018 | Aktualita

Od 23. dubna do 27. dubna 2018 se studenti prvních a druhých ročníků vzdělávacího programu Charitativní a sociální práce zúčastnili každoročního Studijního soustředění. Pro studenty byl připraven bohatý program včetně workshopů s experty z praxe na téma Bezpečí. Fotografie naleznete zde.

Přijímací pohovory

1.6.-2.6.2018 | Aktualita

NEPŘEHLÉDNĚTE termíny konání přijímacích pohovorů!

Pro konkrétní rozpis termínů klikněte ZDE.

Charitativní a sociální práce, denní forma – pátek 1. 6. 2018

Sociální a humanitární práce, denní forma – pátek 1. 6. 2018

Charitativní a sociální práce, kombinovaná (=dálková) forma – sobota 2. 6. 2018

Čtěte víceVšechny aktuality

Krizová intervence jako první krok k pomoci

28.3.2018 | Rozhovor

28. března 2018 se studenti třetího ročníku měli možnost zúčastnit workshopu krizové intervence pod vedením sociálním pracovníků Krizové pomoci (Charita Olomouc). Více o službě a jejím fungování se dozvíte v rozhovoru s pracovníky.

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek