Zajímá vás, jak probíhá studium Sociální práce nebo naopak Sociální a humanitární práce na Caritas? Co můžete čekat od přijímacích pohovorů a jak se na ně připravit? Jak funguje souběžné bakalářské studium na CMTF UP?

Pusťte si naše speciální podcastové epizody pro zájemce o studium, kde se dozvíte odpovědi přímo od našich studentů.

Kristýna Bzowská (studentka 1. ročníku Sociální práce) & Tereza Plšková (studentka 2. ročníku Sociální práce)

odpovídají na otázky ohledně studia na naší škole: Jak probíhá studium Sociální práce na Caritas? Co můžete čekat od přijímaček a jak se na ně připravit? A jak funguje souběžné bakalářské studium na CMTF UP? 

Tereza Röslerová (studentka 1. ročníku Sociální a humanitární práce) & Joel Blowers (student 2. ročníku Sociální a humanitární práce)

odpovídají na otázky ohledně studia na naší škole: Jak probíhá studium Sociální a humanitární práce? Co znamenají pojmy „modulová výuka“ a „zátěžový výcvik“? Jaké benefity studentům přináší tento způsob výuky? Jak se nachystat na přijímačky nebo jak se bydlí na koleji Caritas?

Rychlý kontakt

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc

nám. Republiky 3
Olomouc 779 00

sekretariát: 585 209 020

skola@caritas-vos.cz

ID datové schránky: fb9ct6n

IČO: 64627233