V Charitě Olomouc vítáme pomoc ochotných dobrovolníků, kteří rozšiřují profesionální péči zaměstnanců o další hodnoty, mezi které může patřit čas naplněný pouhou lidskou blízkostí s osamělými, pochopení, prosté bytí s druhým. Dobrovolníci denně pomáhají v jednotlivých sociálních službách Charity Olomouc, zapojují se do organizace kulturních nebo sportovních událostí, angažují se ve sbírkách či pomáhají ze svých domovů prostřednictvím počítače. Jsou právoplatnými členy našeho týmu.

Chcete získat nové životní zkušenosti a navázat nové mezilidské vztahy? Vidět svět lidí na okraji společnosti z jiné perspektivy? Získat pocit naplnění z užitečné práce a zúročit své životní zkušenosti? Nebo poznat jak funguje neziskový sektor?

Stačí vyplnit online kontaktní formulář.