Dny otevřených dveří - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Dny otevřených dveří

Nejbližší Den otevřených dveří

  • sobota 14. ledna 2023 (9:00-14:00)

DOD - open

Jste zvědaví, jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Přijďte v sobotu 14. ledna (9:00-14:00) a naši pedagogové a studenti vás rádi provedou.

CO VÁS BĚHEM DNE ČEKÁ A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

10:00 a 12:30 Nepál Michaela Minarčíková, studentka 3. ročníku Sociální a humanitární práce
10:10 a 12:40 Gruzie Laura Šobrová, studentka 3. ročníku Sociální a humanitární práce
10:20 a 12:50 Malajsie Viktorie Salemová, studentka 3. ročníku Sociální a humanitární práce
10:30 a 13:00 USA Martin Vajďák, student 3. ročníku Sociální práce
10:40 a 13:10 USA Gabriela Janýšková, studentka 3. ročníku Sociální práce

Po celý den se vám budou věnovat naši studenti obou programů (Sociální práce | Sociální a humanitární práce), pedagogové i kolegyně ze studijního oddělení, kterým můžete klást všechny otázky, které vám vrtají hlavou. Např. jak funguje souběžné bakalářské studium? Jaké výhody vám přinese a jaké nároky na vás naopak bude klást? Do kdy je potřeba podat přihlášku? Jak vypadají přijímací pohovory? Jaké praxe vás budou čekat? A kde najdete po skončení školy uplatnění?

Přijďte načerpat informace, nasát atmosféru a také ochutnat skvělou kávu z naší kavárny Caritaska.

Kde nás najdete?

  • Caritas VOŠ sociální, nám. Republiky 3, Olomouc (mapa)

Protože souběžně se studiem u nás můžete oba programy studovat také na Cyrilometodějské teologické fakultě Univerzity Palackého (CMTF UP) v Olomouci, a to konkrétně bakalářský obor "Sociální práce" nebo "Mezinárodní sociální a humanitární studia", najdete nás v sobotu 14. ledna také v budově CMTF UP (Univerzitní 22, Olomouc; mapa).

Více o Dnu otevřených dveří na CMTF


Nehodí se vám tento termín? Ozvěte se nám na e-mail info@caritas-vos.cz, rádi se s vámi domluvíme i na individuální prohlídce v jiném termínu.

Máte otázky ke studiu na naší škole?

Podívejte se na často kladené dotazy nebo napište/zavolejte na studijní oddělení - e-mail: studijni@caritas-vos.cz, tel.: 585 209 025.

Své dotazy můžete posílat také na e-mail info@caritas-vos.cz nebo se nás můžete zeptat na to, co vás zajímá, i na sociálních sítích školy: FB @skolacaritas, IG @skolacaritas.

 

Fotogalerie

Fotografie zachycující pestrý život ve škole, aktivity studentů, dění v sociální oblasti v České republice, i v částech světa, kam jezdí naši studenti na zahraniční praxe.

CZ    EN

Copyright (©) CARITAS
Vyšší odborná škola sociální Olomouc 2013
Všechna práva vyhrazena