Pracovní nabídky - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Pracovní nabídky

Zde najdete pracovní nabídky, se kterými organizace oslovily přímo naši školu.

Další nabídky práce najdete například zde:

FB stránka CARITAS - VOŠs Olomouc - sdílíme inzeráty neziskových organizací i dalších institucí týkající se sociální práce, rozvojové spolupráce, humanitární pomoci...

Volná místa na portále časopisu Sociální práce - inzeráty týkající se sociální práce v celé ČR

Pracovní nabídky na stránkách Českého fóra pro rozvojovou spolupráci - inzeráty týkající se především humanitární pomoci a rozvojové spolupráce z celého světa

Volná místa na webu Charity Česká republika - volná místa v charitních zařízeních a organizačních jednotkách po celé ČR i ve světě

Pracovní příležitosti na webu organizace Člověk v tísni o.p.s. - volná místa na misích v zahraničí i práce či dobrovolnictví v ČR

Volná místa ve Slezské diakonii - pracovní příležitosti v zařízeních a službách v ČR

Pokud si přejete zobrazit pracovní nabídku na našem webu, zašlete ji na email: katerina.opatrna(zavinac)caritas-vos.cz.

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Nový Jičín - Sociální pracovník/pracovnice | Přihlášky do 31. 1. 2020

Obecně prospěšná společnost Bunkr, o.p.s. hledá kolegu/kolegyni na pozici Sociální pracovník/pracovnice v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež v Novém Jičíně.

Nízkoprahový klub pro děti a mládež N klub Mnichovo Hradiště - Kontaktní a sociální pracovník (DPP) | nástup leden 2020

Semiramis hledá kontaktního a sociálního pracovníka pro Nízkoprahový klub pro děti a mládež N klub Mnichovo Hradiště na DPP.

Nízkoprahový klub pro děti a mládež N klub Mnichovo Hradiště - Kontaktní a sociální pracovník | nástup leden 2020

Semiramis hledá kontaktního a sociálního pracovníka pro Nízkoprahový klub pro děti a mládež N klub Mnichovo Hradiště na poloviční úvazek.

Sociální služby pro seniory Olomouc - Pracovník v sociálních službách - pečovatelka | Životopisy do 31. 1. 2020

Sociální služby pro seniory Olomouc p.o. hledají na pečovatelskou službu pečovatelku (DPČ).

Charita Moravská Třebová - Pečovatel/pečovatelka do terénu | Přihlášky do 20. 1. 2020

Charita Moravská Třebová nabízí volné pracovní místo na pozici Pečovatel/pečovatelka do terénu. Jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc. Předpokládaný nástup od února 2020, příp. dle dohody.

Charita Moravská Třebová - Sociální pracovník | Přihlášky do 20. 1. 2020

Charita Moravská Třebová nabízí volné pracovní místo na pozici Sociální pracovník. Předpokládaný nástup od února 2020, příp. dle dohody.

Úřední deska

Přihlaste se k odběru novinek