Pracovní nabídky - CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Pracovní nabídky

Zde najdete pracovní nabídky, se kterými organizace oslovily přímo naši školu.

Další nabídky práce najdete například zde:

FB stránka CARITAS - VOŠs Olomouc - sdílíme inzeráty neziskových organizací i dalších institucí týkající se sociální práce, rozvojové spolupráce, humanitární pomoci...

Volná místa na portále časopisu Sociální práce - inzeráty týkající se sociální práce v celé ČR

Pracovní nabídky na stránkách Českého fóra pro rozvojovou spolupráci - inzeráty týkající se především humanitární pomoci a rozvojové spolupráce z celého světa

Volná místa na webu Charity Česká republika - volná místa v charitních zařízeních a organizačních jednotkách po celé ČR i ve světě

Pracovní příležitosti na webu organizace Člověk v tísni o.p.s. - volná místa na misích v zahraničí i práce či dobrovolnictví v ČR

Volná místa ve Slezské diakonii - pracovní příležitosti v zařízeních a službách v ČR

Pokud si přejete zobrazit pracovní nabídku na našem webu, zašlete ji na email: katerina.opatrna(zavinac)caritas-vos.cz.

Maltézská pomoc, o. p. s., centrum Olomouc - osobní asistent/ka

Jsi student či studentka a rád/a bys pomáhal/a seniorům a osobám s postižením? Maltézská pomoc, o.p.s. nabízí na pobočce v Olomouci možnost spolupráce na zkrácený úvazek (min. 40h/měsíc) na pozici osobní asistent, osobní asistentka.

Charita Kojetín - sociální pracovník | Nástup září/říjen 2021

Rodinný klub Maria vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici sociální pracovník sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Stážist(k)a pro tým komunikace zahraničních témat Charity ČR | Nástup ihned

Chceš být součástí uznávané neziskové organizace, která působí v řadě zemí světa? Zajímáš se o humanitární pomoc a rozvojovou spolupráci? Baví tě psaní, práce s texty všeho druhu a chtěl/a bys přispět ke komunikaci zahraniční práce Charity Česká republika?

Pak možná hledáme právě Tebe!

Kontaktní centrum s terénním programem Břeclav - sociální pracovník

Kontaktní centrum s terénním programem Břeclav přijme sociálního pracovníka na pozici kontaktní a terénní pracovník.

KOORDINÁTOR/KA KOMUNIKACE A ZPĚTNÉ VAZBY PRO PROJEKT SOS MORAVA | Nástup ihned

Člověk v tísni hledá koordinátora komunikace a zpětné vazby pro projekt SOS Morava s místem výkonu práce v Hodoníně na plný úvazek.