V pátek 10. listopadu 2023 proběhlo na půdě naší školy tradiční setkání tutorů, mentorů a studentů na téma Praxe coby inspirace pro kvalifikační práce.

Společná diskuse byla zaměřena na možnosti pracovišť, kam naši studenti pravidelně chodí na praxe, generovat zadání pro absolventské a bakalářské práce, které by byly využitelné i pro samotná pracoviště, a to např. ve formě revize metodiky zařízení.

Nosnost tématu potvrdil i vysoký počet účastníků setkání. Celkem se ho zúčastnilo 40 zájemců, z toho 25 mentorů a mentorek, kteří zastupovali široké spektrum organizací – Charitu Olomouc, Iporadnu, Vojenskou nemocnici Olomouc, Společnost Podané ruce, Centrum pro integraci cizinců, Armádu spásy, ISIS Olomouc apod. Všem zúčastněným děkujeme za inspirativní setkání a těšíme se na další.