Lektor

JUDr. Marta Šosová

Právnička a sociální pracovnice, absolventka Právnické fakulty MU Brno,výcviku Telefonické krizové intervence (SOS centrum Diakonie ČCE Praha),Kurz rozvojové supervize /Charita ČR Praha), Vzdělávací program Psychodrama a sociometrie, Praha, Psychodrama Institute For Europe E.V. Pracuje v sociálních službách 21 roků zejména v odborném sociálním poradenství. Podílela se na tvorbě a zavádění národních standardů kvality sociálních služeb v rámci česko-britského projektu „Podpora MPSV při reformě sociálních služeb“ jako členka skupin poradenství a krizová pomoc. Supervizorka, lektorka. Spolupracuje jako lektorka se Vzdělávacím střediskem CARITAS - VOŠs, oddělením vzdělávání Diecézní charity Brno, redaktorka Internet poradny Olomouc.

Aktuální nabídka seminářů lektora