Lektor

Mgr. Miloslava Šotolová

Absolventka oboru Sociální práce a sociální politika na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové. Jako interní vyučující na CARITAS - VOS sociální Olomouc se odborně věnuje teoriím a metodám sociální práce, posouzení situace klienta a komunitní práci. V současnosti externě působí i na Katedře křesťanské sociální práce CMTF UP. Dlouhodobě působila v zařízeních poskytující sociální služby, především na manažerských pozicích. Je členkou skupiny komunitního plánování v Ol. Kraji a členkou Platformy pro komunitní práci, kterou svolává Agentura pro sociální začleňování. Pracuje jako externí lektorka a konzultantka v oblastech individuálního plánování, posouzení situace klienta a zavádění standardů kvality do praxe sociálních služeb.

Aktuální nabídka seminářů lektora